Andrychów, Krakowska, 61
33 875 94 72
884 110 646
zaloguj się
-
Nowa kolekcja | Bestsellery | Oferta specjalna

Grawerowanie biżuterii


Biżuteria z grawerem

Grawer na biżuterii nadaje jej niezwykłego, osobistego charakteru, bez względu na to, czy jest wykonana ze srebra czy złota, i jaki jest jej styl. Odpowiednio dobrane słowa, daty i znaki mogą sprawić, że nikt na cały świecie nie będzie miał takiej samej pary kolczyków, bransoletki czy naszyjnika. Chcesz upamiętnić ważną dla Ciebie chwilę, a może podarować bliskiej osobie wyjątkowy prezent, podkreślając waszą relację lub jej sukces? Biżuteria z grawerem będzie najlepszym prezentem z okazji narodzin dziecka, chrzcin, zaręczyn, ślubu, urodzin, komunii i ważnych rocznic, podkreślając wzniosłość wydarzenia.O grawerowaniu

Usługa grawerowania w pracowni jubilerskiej Liszka może obejmować nie tylko dostępną w naszej ofercie biżuterię, ale także obrączki ślubne, pierścionki, koperty zegarków, bransoletki, zawieszki, medaliki i inną srebrną lub złotą biżuterię, która już do Ciebie należy. Wybierając nasze usługi grawerskie masz pewność, że napis zostanie wykonany precyzyjnie, starannie, nadając wyrobom jubilerskim zupełnie nowej wartości. Grawerujemy w kilku rodzajach czcionek: od prostych, przez tradycyjne i stylizowane na odręczne. W naszej pracowni stosujemy dwie metody nanoszenia grawerów dopasowywane do przeznaczenia i rodzaju materiałów:

Biżuteria z dedykacją – jak uszczęśliwić bliską osobę

Jeśli chcesz, aby bliska ci osoba naprawdę ucieszyła się z prezentu, zacznij od znalezienia biżuterii, która jest zgodna z jej upodobaniami. Pamiętaj, nie wybieraj tego, co ci się podoba, ale to, co podoba się obdarowywanej osobie. Nasza pracownia jubilerska Liszka z niezwykłą starannością wykonuje pierścionki, bransoletki, kolczyki, naszyjniki, breloki i wiele innych produktów o różnorodnej stylistyce.

Co może znaleźć się na biżuterii grawerowanej? Najbardziej klasyczne grawery dotykają oczywiście kwestii miłości – mogą to być piękne wyznania, sentencje, przysłowia, tytuły ulubionych filmów czy sztuk teatralnych. Często pojawiają się ważne daty – np. data zawarcia związku małżeńskiego, zaręczyn, rocznicy wspólnej znajomości, imienin i urodzin. Jeśli są to napisy, niektóre aż kipią humorem, inne wzruszają i brzmią poważnie, w zależności od tego, jaki jest charakter relacji i upodobania bliskiej osoby. W końcu taka biżuteria jest w większości przypadków pomysłem na wyjątkowy prezent, który zdobędzie serce kobiety, jak i mężczyzny. Warto pamiętać o tym, że nie tylko wygląd, ale także długość graweru ma znaczenie – o ile pełne sentencje, daty lub zdania są łatwiejsze do napisania, tak niektóra biżuteria umożliwia grawer o długości zaledwie kilku znaków. Nie masz pomysłu na bardzo krótki przekaz? Lubiane i popularne są takie słowa jak: Pamiętaj, Obiecuję, Love, Kiss, I Do, Tak, 4luck, Te amo. Jeśli lubisz oryginalne grawery, twoja biżuteria z dedykacją może zawierać np. wyłącznie symbole, które powiedzą więcej niż tysiąc słów. Coraz większą popularność zdobywają nietypowe grawerunki, które przedstawiają linie papilarne ukochanej osoby, zapis bicia jej serca, napis w alfabecie Braille'a, a nawet własnoręczne napisy.

Wszystkich szukających biżuterii z grawerem zapraszamy do obejrzenia oferty naszej pracowni jubilerskiej. Chcesz wygrawerować coś na biżuterii, którą już posiadasz? Skontaktuj się z nami, a na pewno zaproponujemy ci coś wyjątkowego.